Logowanie

Cześć, Nieznajomy!
[Zaloguj się] lub [Załóż konto]

Możesz także zalogować się przez Facebooka:
Reklama

Facebook

Ostatnie komentarze

Statystyki

Zalogowani: 0 Goście: 4
Dzisiaj: 5 Wczoraj: 30
Ogółem: 54352
Zobacz więcej

Terminarz: Klasa A, grupa: Rzeszów I, 2013/2014 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
11 sierpnia 2013
Diament Pstrągowa 0:1 Czarni Czudec 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 3:4 Junak Rzeszów 11:00
Korona Rzeszów 6:0 Victoria Budy Głogowskie 11:00
Bratek Bratkowice 3:2 KS Zaczernie 11:00
Zimowit Rzeszów 3:2 LKS Jasionka 11:00
LKS Hermanowa 0:0 GKS Niebylec 11:00
Novi Nosówka 1:1 KP Zabajka 11:00
18 sierpnia 2013
Czarni Czudec 2:2 Junak Rzeszów 11:00
Diament Pstrągowa 1:2 Novi Nosówka 11:00
KP Zabajka 0:0 LKS Hermanowa 11:00
GKS Niebylec 4:0 Zimowit Rzeszów 11:00
LKS Jasionka 3:5 Bratek Bratkowice 11:00
KS Zaczernie 1:1 Korona Rzeszów 11:00
Victoria Budy Głogowskie 0:3 Granit Wysoka Strzyżowska 11:00
25 sierpnia 2013
Czarni Czudec 3:2 Novi Nosówka 11:00
Junak Rzeszów 1:1 Victoria Budy Głogowskie 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1:0 KS Zaczernie 11:00
Korona Rzeszów 0:0 LKS Jasionka 11:00
Bratek Bratkowice 1:1 GKS Niebylec 11:00
Zimowit Rzeszów 0:3 KP Zabajka 11:00
LKS Hermanowa 5:0 Diament Pstrągowa 11:00
1 września 2013
Czarni Czudec 2:1 Victoria Budy Głogowskie 11:00
KS Zaczernie 0:0 Junak Rzeszów 11:00
LKS Jasionka 3:3 Granit Wysoka Strzyżowska 11:00
GKS Niebylec 3:2 Korona Rzeszów 11:00
KP Zabajka 3:1 Bratek Bratkowice 11:00
Diament Pstrągowa 3:5 Zimowit Rzeszów 11:00
Novi Nosówka 2:1 LKS Hermanowa 11:00
8 września 2013
LKS Hermanowa 4:0 Czarni Czudec 11:00
Zimowit Rzeszów 2:4 Novi Nosówka 11:00
Bratek Bratkowice 4:1 Diament Pstrągowa 11:00
Korona Rzeszów 1:2 KP Zabajka 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0:0 GKS Niebylec 11:00
Junak Rzeszów 3:1 LKS Jasionka 11:00
Victoria Budy Głogowskie 0:2 KS Zaczernie 11:00
15 września 2013
Czarni Czudec - KS Zaczernie 11:00
LKS Jasionka - Victoria Budy Głogowskie 11:00
GKS Niebylec - Junak Rzeszów 11:00
KP Zabajka - Granit Wysoka Strzyżowska 11:00
Diament Pstrągowa - Korona Rzeszów 11:00
Novi Nosówka - Bratek Bratkowice 11:00
LKS Hermanowa - Zimowit Rzeszów 11:00
Zobacz terminarz z sezonu:

Poprzedni mecz

5. kolejka Klasa A, grupa: Rzeszów I
08.09.2013, 11:00
Stadion w Hermanowej, Hermanowa
LKS Hermanowa 4:0 Czarni Czudec
LKS Hermanowa Czarni Czudec

Następny mecz

6. kolejka Klasa A, grupa: Rzeszów I
15.09.2013, 11:00
Stadion w Czudcu, Czudec
Czarni Czudec - KS Zaczernie
Czarni Czudec KS Zaczernie
Tabela
lp. M Br Pkt
1. KP Zabajka KP Zabajka 5 +6 11
2. Bratek Bratkowice Bratek Bratkowice 5 +4 10
3. Novi Nosówka Novi Nosówka 5 +3 10
4. Czarni Czudec Czarni Czudec 5 -1 10
5. GKS Niebylec GKS Niebylec 5 +5 9
6. Junak Rzeszów Junak Rzeszów 5 +3 9
7. LKS Hermanowa LKS Hermanowa 5 +8 8
Najczęściej czytane
Brak aktualności